Barbara Piekło

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej, członek założyciel, Promotor Karmienia Piersią CNoL, dr dietetyki, koordynatorka dyżuru dietetycznego.

Dietetyk, specjalista z zakresu żywienia kobiet w ciąży, w okresie laktacji i dzieci do 3. roku życia. Organizatorka wielu wydarzeń i warsztatów dla kobiet w okresie okołoporodowym, podczas których wspiera mamy w dbaniu o zdrowe i racjonalne odżywianie w ciąży, podczas karmienia piersią i obejmuje opieką rodziców podczas rozszerzania diety maluszków.

Dietetyk posiadająca szerokie doświadczenie w prowadzeniu dziecięcych pacjentów z alergiami pokarmowymi, nietolerancją pokarmową, zaburzeniami odżywiania oraz w chorobach autoimmunologicznych. 

Posiada wieloletnie doświadczenie edukatora żywieniowego na oddziale położniczo-ginekologicznym i pediatrycznym. Ponadto, w swoim doświadczeniu zawodowym miała również możliwość poznawania jakości i składu odżywczego mleka kobiecego oraz jego wpływ na zdrowie wcześniaków na oddziale OITN, jako Koordynator Banku Mleka. Współautorka poradnika "Mleczna Droga", "Mleko Mamy ma Moc" i "Kuchenne opowieści - Żywienie w okresie karmienia piersią."

Obecnie pomysłodawczyni i założycielka Przystanku Rodzica - Centrum Opieki nad Mamą, Tatą i Dzieckiem.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch niezwykłych dziewczynek.

Komentarze