DYŻUR LAKTACYJNY

 Bezpłatny dyżur telefoniczny - niemedyczne wsparcie laktacyjne

Droga Mamo!

W każdą trzecią sobotę miesiąca, od 9.00 do 10.30, odbywa się nasz dyżur laktacyjny w formie telefonicznej (szczegóły na FB i IG Stowarzyszenia), w czasie którego będziesz mogła rozwiać swoje wątpliwości dotyczące karmienia piersią. 

Możesz liczyć na nasze wsparcie oraz dużą dozę empatii. Odpowiemy na Twoje pytania, podpowiemy rozwiązanie, polecimy dobre źródła. Jeśli problematyka przekroczy nasze kompetencje, skierujemy Cię do odpowiedniego specjalisty. Nie świadczymy porad medycznych. 

Dyżury laktacyjne prowadzą:

Dominika Daszkiewicz-Dykiert: Promotor Karmienia Piersią, breastfeeding and communication specialist after Gina Weissman's Lactation Academy

Małgorzata Pilanowska: Promotor Karmienia Piersią, doula, 

Monika Maciołek: Promotor Karmienia Piersią, Doradca noszenia ClauWi, Promotor Dobrego Startu Dziecka


 Członkowie Stowarzyszenia prowadzą bezpłatne dyżury telefoniczne oraz mailowe z zakresu niemedycznego wsparcia laktacyjnego, dietetycznego, neurologopedycznego i farmaceutycznego.

Osoby prowadzące dyżury nie udzielają porad medycznych. *

Osoby prowadzące dyżury odpowiadając na Państwa pytania zgłaszane w ich trakcie działają w imieniu własnym. Z uwagi na powyższe Stowarzyszenie nie ponosi odpowiedzialności za informacje przekazywane w czasie dyżurów przez Członków Stowarzyszenia, w tym za treść udzielanych porad.

Skorzystanie przez Państwa z dyżuru wiąże się z koniecznością przetwarzania Państwa danych osobowych przez Stowarzyszenie w udostępnionym przez Państwa zakresie w celu rozmowy telefonicznej lub udzielenia odpowiedzi mailowej na zadane pytania, a także w celach sprawozdawczych i archiwalnych. Próba nawiązania połączenia na numery telefonów Osób prowadzących dyżury lub skierowanie wiadomości mailowej na udostępniony adres mailowy Stowarzyszenia jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w czasie trwania połączenia lub próby kontaktu mailowego, jak i w związku z prowadzoną rozmową telefoniczną lub obsługą korespondencji mailowej między Państwem a Osobami prowadzącymi dyżury. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie są opisane w naszej Polityce Prywatności oraz klauzuli informacyjnej RODO dostępnych w zakładce Dokumenty.

*Stowarzyszenie jako samodzielny podmiot prawa nie udziela porad specjalistycznych, a jedynie w ramach promocji i wsparcia karmienia piersią ułatwia kontakt pomiędzy osobami zainteresowanymi tematyką karmienia piersią. Pomoc ta odbywa się między innymi poprzez udostępnienie infrastruktury technicznej celem promocji dyżurów takiej jak niniejsza informacja umieszczona na stronie internetowej, a także informacje udostępniane na profilach społecznościowych Stowarzyszenia, a także stworzenie i administrowanie przez Stowarzyszenie dedykowanego adresu e-mail, do którego udostępniamy dostęp Osobom prowadzącym dyżury.